تیم مهندسی فانلکو با دارا بودن سال ها تجربه در زمینه ی تامین و فروش تجهیزات و لوازم صنعتی، مفتخر است که همواره برترین و بهترین خدمات صنعتی را به مشتریان گرانقدر خود در سراسر کشور ارائه نموده است. خط مشای شرکت فانلکو همواره بر اصل رضایت مندی و احترام به مشتریان، کیفیت بالای انجام امور، گسترش فناوری و تکنولوژی در زمینه ی ارائه ی خدمات و تسریع در رساندن کالا و خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز، استوار بوده است.

رضایت مندی و خشنودی مشتریان و پایبندی به اصل مشتری مداری همواره جزو دغدغه های اصلی شرکت فانلکو بوده و می باشد. کارشناسان مجرب ما در شرکت فانلکو با تکیه بر دانش روز آماده ی ارائه ی مشاوره، طراحی، فروش و خدمات پس از فروش در زمینه ی انواع تجهیزات صنعتی می باشند. تیم مهندسی فانلکو یکی از اصلی ترین تامین کنندگان تجهیزات برق صنعتی از قبیل اینورترها، تجهیزات تابلو برق (شامل کلیدها و بریکرها، کنتاکتورها و بیمتال ها، کلیدهای حرارتی راه انداز موتور، انواع رله ها و سایر متعلقات)، تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، ژنراتورها و مولدهای برق، پمپ های صنعتی، الکترو موتورها و گیربکس های صنعتی در انواع برندها می باشد.

یکی دیگر از خدمات تیم مهندسی فانلکو، انجام تعمیرات مربوط به تمامی تجهیزات صنعتی در سریعترین زمان و با صرف کمترین هزینه است.
امیدواریم که تعهد، تخصص و اهتمام به ارائه خدمات شرکت فانلکو، منجر به پاسخگویی به انواع نیازهای صنعتی و خدماتی مشتریان عزیز در میهن عزیزمان باشد.